Teisipäev, 18. juuni 2019
etenru
Merle
Merle Kuhhi
koostööpartner
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene
Olen 1999. aastal loodud Friis Kinnisvara asutajaliige. Töötanud kinnisvaravaldkonnas alates samast aastast. Osutanud 18 aasta jooksul vahendusteenust 800 tehingule. Kõik tehingud on minu jaoks ühtmoodi tähtsad. Eriti meeldib tegeleda raskemate  tehingutega. Pooldan alati “võidan-võidad” meetodit. Vabal ajal meeldib lugeda
marju
Marju Täht
koostööpartner/maakler
telefon:+372 5898 4533
e-post: marju@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Mulle meeldib inimestega suhtlemine ja inimeste aitamine ja ka minu 10 aastat kestnud müügitöö kogemus on seotud inimeste aitamisega. Kinnisvara vastu olen aastaid huvi tundnud ja kuna Friis Kinnisvaras töötavad tõelised oma ala professionaalid, siis mul on hea meel, et saan areneda maaklerina just Friis Kinnisvaras. Vabal ajal meeldib tegeleda alternatiivmeditsiiniga.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Loore Leppind
koostööpartner/maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise
Suurem huvi kinnisvara vastu tekkis mul mõni aasta tagasi, kui minu üks tuttav otsis endale uut kodu. Minu jaoks on kodu väga oluline. Mul on väga hea meel, et olen liitunud Friis Kinnisvara professionaalse meeskonnaga ja saan olla Teile abiks sobiva kodu leidmisel.Vabal ajal meeldib lugeda reisiraamatuid ja oma koduaias tegutseda.
Pelle Kask
koostööpartner/maakler
telefon:+372 5174 631
e-post: pelle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Leping peatatud
Huvi kinnisvara vastu tekkis mul peale isiklikku kogemust korteri ostul 2003 aastal. Juriidiline kui ka tehniline nõustamine on selles vastutusrikkas otsuses tihti hädavajalik. Maaklerina jagan rõõmuga oma kogemusi klientidega, kes soovivad leida uut elamispinda või vahetada vana uuema vastu. Hobidena võiks nimetada fotograafiat ja sulgpalli ning kindlasti matk looduses ei tee kunagi paha.