laupäev, 31. oktoober 2020
etenru
merle_friis
Merle Kuhhi
koostööpartner / juhatuse liige
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene
Olen 1999. aastal loodud Friis Kinnisvara asutajaliige. Töötanud kinnisvaravaldkonnas alates samast aastast. Osutanud 18 aasta jooksul vahendusteenust 800 tehingule. Kõik tehingud on minu jaoks ühtmoodi tähtsad. Eriti meeldib tegeleda raskemate  tehingutega. Pooldan alati “võidan-võidad” meetodit. Vabal ajal meeldib lugeda.
 
elmut_friis uus
Elmut Hint
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene
Olen Eesti kinnisvaramaailmas värske vahendaja. Kogemuste pagas maaklerina on mul esialgu veel väike, kuid võtan põnevusega vastu kõik väljakutsed, mida Eesti inimestel mulle pakkuda on. Olles töötanud 20 aastat autosõidu – ja mootorrattaõpetajana, võin väita, et olen hea inimestetundja, mis on maakleri töös väga oluline. Olen täpne, aus, hea suhtleja ning väga kohusetundlik ja koostöövalmis. Võin julgelt lubada, et minuga koostööd tehes ei pea pettuma. Annan oma töös endast maksimumi, et tagada kõikide osapoolte rahulolu. Vaba aega veedan kvaliteetselt oma lähedastega ja sõpradega. Samuti meeldib reisida nii maal kui vee peal- kas siis mootorratturina või kaptenina.
loore_friis
Loore Leppind
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise
Suurem huvi kinnisvara vastu tekkis mul mõni aasta tagasi, kui minu üks tuttav otsis endale uut kodu. Minu jaoks on kodu väga oluline. Mul on väga hea meel, et olen liitunud Friis Kinnisvara professionaalse meeskonnaga ja saan olla Teile abiks sobiva kodu leidmisel.Vabal ajal meeldib lugeda reisiraamatuid ja oma koduaias tegutseda.
 
jorgen_friis
Jorgen Jukk
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 5648 8832
e-post: jorgen@friis.ee
keeled: eesti, inglise
.
 
kristo_friis
Kristo Kotkas
koostööpartner / IT ja turundus
e-post: kristo@friis.ee
keeled: eesti, inglise
.