Neljapäev, 22. veebruar 2018
etenru
Merle
Merle Kuhhi
koostööpartner
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene
Olen 1999. aastal loodud Friis Kinnisvara asutajaliige. Töötanud kinnisvaravaldkonnas alates samast aastast. Osutanud 18 aasta jooksul vahendusteenust 800 tehingule. Kõik tehingud on minu jaoks ühtmoodi tähtsad. Eriti meeldib tegeleda raskemate  tehingutega. Pooldan alati “võidan-võidad” meetodit. Vabal ajal meeldib lugeda.
Pelle Kask
koostööpartner/maakler
telefon:+372 5174 631
e-post: pelle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Huvi kinnisvara vastu tekkis mul peale isiklikku kogemust korteri ostul 2003 aastal. Juriidiline kui ka tehniline nõustamine on selles vastutusrikkas otsuses tihti hädavajalik. Maaklerina jagan rõõmuga oma kogemusi klientidega, kes soovivad leida uut elamispinda või vahetada vana uuema vastu. Hobidena võiks nimetada fotograafiat ja sulgpalli ning kindlasti matk looduses ei tee kunagi paha.
marju
Marju Täht
koostööpartner/maakler
telefon:+372 5898 4533
e-post: marju@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Mulle meeldib inimestega suhtlemine ja inimeste aitamine ja ka minu 10 aastat kestnud müügitöö kogemus on seotud inimeste aitamisega. Kinnisvara vastu olen aastaid huvi tundnud ja kuna Friis Kinnisvaras töötavad tõelised oma ala professionaalid, siis mul on hea meel, et saan areneda maaklerina just Friis Kinnisvaras. Vabal ajal meeldib tegeleda alternatiivmeditsiiniga.
monika
Monika Ambre
koostööpartner/maakler
telefon:+372 528 4784
e-post: monika@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Kinnisvara vastu hakkasin huvi tundma siis, kui selgus, et mu vanavanemad olid omal ajal Tartus mitme üürimaja omanikud. Olen lõpetanud TÜ kirjanduse ja kultuuriteaduste eriala ning mul on 12 aastat töökogemust müügi alal. Kinnisvara puhul meeldib mulle alati otsida ilu ja võimalusi. Olen tänulik, et saan õppida maakleriks Friis Kinnisvara edukas meeskonnas koos oma ala professionaalidega. Vabal ajal tegelen tervisespordi ja ettevõtlusega ning meeldib lugeda investeerimisalaseid raamatuid.