laupäev, 15. detsember 2018
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Jaamamõisa Ladva 3-8
Tubade arv:3
Üldpind:67.5 m2
Korruseid:2
Korrus:2
Ehitatud:2018
Üldolukord:uus
Omandivorm:korteriomand
Hind: 117000 €
» kivimaja » puitmaja » keskküte » vann » elektripliit » rõdu » turvauks » parkett » kelder » trepikoda lukus » WC ja vannituba koos
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
ERAKORDNE SOODUSPAKKUMINE JAANUARI LÕPUNI 2019!

HELISTA JA UURI LISAKS!

Korterelamu asub Tartus kiiresti arenevas Jaamamõisa linnaosas. Maja asub hea ligipääsuga tupiktänavas. Ladva tänaval on endale elanikud leidnud juba neli sama projekti järgi ehitatud korterelamut.
Läheduses mitu kaubanduskeskust, koolid, lasteaiad ja bussipeatused.

Korteri müügihinnas sisaldub panipaik (6,7m2) keldri korrusel ja üks parkimiskoht kasutuskorra alusel. Ligipääs parkimisalale on tõkkepuuga piiratud. Õuealal mänguväljak, sisehoovis haljasalad.

Korter on hästi läbimõeldud planeeringuga. Selle korteri pluss on suur garderoob. Korter müüakse koos kvaliteetse võtmed kätte siseviimistlusega. Tubades põrandatel naturaalne parkett, WC ja vannitoa põrandal keraamiline plaat (vesipõrandaküte), seinad värvitud. Korteris on paigaldatud telefoni- ja televisiooni- ja signalisatsiooni kaablid. Tervisliku sisekliima tagab kaasaegne kütte- ja ventilatsioonisüsteem. Korterist sundventilatsiooni kaudu väljatõmmatav õhk läbib soojusvaheti ja suunatakse vannitubade kütteks ning sooja vee eelsoojendamiseks.

Korterelamu seinad on ehitatud kombineerituna Columbia kivi väikeblokkidest ja puitpaneelidest. Korteri siseseinad kipsplaadist. Fassaad viimistletud värvitud puitlaudisega. Korteritel on plastprofiilist aknad, spooniga siseuksed, metallist välisuksed ( fonoluku süsteem).
Kõigil korteritel on rõdu või terrass väljapääsuga murulapile.

Elamule on väljastatud projektijärgne energiamärgis C.

Ladva 3 ja Ladva 1 korterelamutes müügil erinevate planeeringutega 2-, 3- ja 4-toalised uued korterid.

Helista ja küsi infot!
marju
Marju Täht
koostööpartner/maakler
telefon:+372 5898 4533
e-post: marju@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene