Esmaspäev, 19. august 2019
etenru
Kinnisvara
RIDAELAMUBOKS
Tartumaa Tartu Ihaste Aruheina tee
Tubade arv:4
Üldpind:121.3 m2
Korruseid:2
Ehitatud:2011
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 159000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 3 tk » WC 2 tk » saun » dushinurk » vann » kamin » parkett » rõdu » tsentraalne vesi » tsentraalne kanalisatsioon » gaasiküte » muru » bussipeatusest 550 km » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kiire!!! Uus hind! Kaunis kodu ootab!

Oled unistanud ilusast kodust rohelises ja rahulikus piirkonnas. Pakkumises on ridaelamuboks pidevalt arenevas Luunja vallas.

Väga hea ja läbimõeldud planeeringuga ridaelamuboks läbi kahe korruse, kokku on 4 tuba. Aknad paiknevad kahes suunas, tänu millele paistab tubadesse nii hommiku – kui õhtupäike.

Olemas oma gaasikatel, talvel kulub küttele ca 60 eurot. Esimesel korrusel on vesipõrandaküte ja teisel korrusel termoregulaatoritega radiaatorid. Samuti tuleb soe tarbevesi gaasikatla kaudu.

Siseviimistluses hoolikalt valitud ja kvaliteetsed materjalid aitavad luua ilusa disainiga kodu. Põrandatel naturaalne tammeparkett, niiskete ruumide põrandad ja seinad on plaaditud. Seinu katab tapeet.

Esimesel korrusel on esik koos sissehitatud garderoobikapiga ja külaliste jaoks mõeldud väike wc. Ridaelamuboksi südameks on aga avar elutuba koos avatud köögiga. Eriti kauni disainielemendi annab aga köögis paiknev vitraažaken, mida on kasutatud ka välisuksel. Hubase kodutunde sügis- ja talveõhtutel aitab luua aga elutoas olev kamina. Suvisel ajal on hea võimalus nautida oma hommikukohvi terrassil. Esimesel korrusel asub vannituba dušinurgaga ja saunamõnusid nautivatele inimestel saun, mis on piisavalt suur ka sõprade jaoks.

Teisel korrusel asuvad kaks väiksemat ja üks suur magamistuba. Tubade planeering on hästi läbimõeldud, kõik toad paiknevad eraldi. Väiksemate magamistubade aknad avanevad maja ette ja suure magamistoa aknad jäävada aga maja taha, kuigi kõikide tubade aknad avanevad ühes suunas on toad valgusküllased. Suurest magamistoast pääseb 5,4m2 rõdule. Lisaks magamistubadele on teisel korrusel garderoob ja vannituba. Vitraaži on kasutatud ka teise korruse vannitoas ja väiksemas magamistoas.

Ridaelamuboksi juurde kuulub hooviala, kõikide bokside hoovialad on üksteisest eraldatud hekiga.

Parkimine maja ees, ruumi on mitmele autole.

Kommunaalkulud on mõistlikud, talvel ca 185 eurot ja suvel 170 eurot, millest 61 eurot on remondifond.

Kokku on majas 8 ridaelamuboksi ja olemas tegus ning toimiv ühistu. Igakuiselt kogutakse remondifondi, mis talvel on ca 37 eurot ja suvel 61 eurot.

Mõneminutilise autosõidu kaugusel on Ihaste Konsum. Bussiliiklus kesklinnaga on hea, bussipeatus asub 550 m kaugusel ja bussid käivad iga 20 minuti järel.

Tervisesporti armastavate inimeste jaoks on olemas kergliiklustee ja säilinud on haljasalad, mis annavad hea võimaluse igas vanuses elanikul veeta vaba aega kaunis looduses.

Helista ja lähme vaatame Sinu uue kodu üle.
merle_friis
Merle Kuhhi
koostööpartner/juhatuse liige
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene