Reede, 3. aprill 2020
etenru
Kinnisvara
MAJA
Tartumaa Tartu Kruusamäe Kruusavälja
Tubade arv:7
Üldpind:311.62 m2
Korruseid:3
Krunt:574 m2
Üldolukord:sanitaarremonti vajav
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 224180 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » dushinurk » rõdu » kelder » garaaž » kivimaja » tsentraalne vesi » tsentraalne kanalisatsioon » keskküte » gaasiküte » muru » bussipeatusest 0.16 km » koolist 0.87 km » lasteaiast 0.78 km » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kodu, kus on ruumi kõigile! 7- toaline maja!

Raadi-Kruusamäe piirkond iseloomustab valdavalt üksikelamud või rida- ja paariselamud koos tagaaedadega. Suurepärane elukeskkond inimestele, kes armastavad rahulikku ja rohelist keskkonda.

Maja üldpind 311,3m2, elamispind 160,6m2. Kinnistu suurus 574m2.

Maja on ehitatud tuhaplokist, soojustatud penoplastiga, välisfassaad krohv. Paigaldatud pakettaknad. Aknad avanevad neljas suunas, saab nautida nii hommiku – kui õhtupäikest. Hiljuti sai majja paigaldatud uus gaasikatel.

Maja on logistiliselt hea asukohaga: turvaline ja vaikne piirkond, eramud ümberringi ja kõik eluks vajalik läheduses olemas. Bussiliiklus kesklinna on hea.

Liitutud on tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassiga.

Maja on kolme korruseline, korrused paiknevad viiel tasandil, kokku 7 tuba, mis garanteerib selle, et ka suurema pere kõik liikmed saavad endal oma toa.

Tubade põrandaid katab laminaat, osades tubades on säilinud algne klipparkett, niisketes ruumides plaadid. Tubade seinad on viimistletud tapeediga. Sooja vett saab elektribolieriga, 100l ja 150l.

Planeeringult paiknevad I korrusel wc, puuküttega saun, pesuruum ja tuba, mis on mugavalt suur, et uus omanik saab endale ehitada toreda sauna eesruumi.Lisaks paikneb esimesel korrusel eraldiseisev köök ja suur kahe trepi vaheline ala, mis on hetkel kasutuses söögitoana.

Maja II korrus on kahel tasandil, millest esimesele jääb kolm magamistuba, vannituba ja rõduga elutuba. Ühes magamistoas on olema ka walk -in garderoob ja kahes toas suur peegelustega kapp Teisel tasandi on kaks tuba- 1 magamistuba ja külalistetuba. Kokku on teisel korrusel kuus tuba. Planeering on väga hea, sest kõik toad paiknevad eraldi.

III korrusel asub suur elutuba. Omapärase disainelemendi annab puitlagi ja omapärase kujuga aken. Lisa valguse toale annavad katuseaknad. Lisaks suurele elutoale on kolmandal korrusel kaks väiksemat läbikäidavat tuba.

Suureks eeliseks on 3 garaaži.

Läheduses kolm toidupoodi Vahi Selver, Vahi Maxima ja Narva mnt. Maxima. Autosõidu kaugusel Tartu kesklinn, kaubanduskeskus Kvartal, Tasku, Cinamoni kino, erinevad toidukohad. 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel Raadi park koos dendropargiga ja hea tervise tagab läheduses asuv Raadi kergliiklustee.

Kool:
Tartu Kroonuaia Kool 0.87km
TalTechi Tartu Kolledž 1.01km
TalTechi Tartu Kolledž 1.01km

Lasteaed:
Tartu Lasteaed Klaabu 0.7km
Tartu Lasteaed Sirel 0.78km
Tartu Lasteaed Kivike 1.5km

Bussipeatus:
Killustiku 0.16km
Raadi 0.2km
Raadi 0.25km

Pood:
Maxima X 0.66km
Vahi Selver 0.69km
Maxima XX 0.72km
loore_friis
Loore Leppind
koostööpartner/maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise