Reede, 15. november 2019
etenru
Kinnisvara
MAJA
Tartumaa Rahinge küla Haavakannu tee 40
Tubade arv:4
Üldpind:139.5 m2
Korruseid:2
Krunt:2001 m2
Ehitatud:2016
Üldolukord:uus
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 209000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 3 tk » WC 2 tk » saun » dushinurk » parkett » rõdu » terass » garaaž » puitmaja » kivikatus » tsentraalne vesi » tsentraalne kanalisatsioon » kaabel TV » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
SINU KVALITEETNE SKANDINAAVIA KODU!!!

Kinnistu, puitmaja, elamispind 106,5 m², kogupind 139,5 m²

Kui oled unistanud kvaliteetse ehitusega oma majast, siis palun kaaluge ka seda pakkumist!
Elamu asub Tartu linna lähistel, Märja elamurajooniga piirnevas Rahinge külas. Maja on projekteeritud kinnistu kaguossa.
Elamu on 1,5 kordne, välisseinad on puitkarkassist. Hoonet katab kivikatus, garaaži osa katab lamekatus. Hoone on ehitatud plaatvundamendile, mis on tugevalt soojustatud. Hoone välisseinad puitkarkassist.
Elamul energiasäästlikud ja ilmastikukindlad Viking Window 3-kordse klaaspaketiga puitaknad, kvaliteetsed Abloy uksesulgurid. Teise korruse lisavalgustust tagavad Veluxi katuseaknad.
Esimesel korrusel asub avar elutuba (kaminavalmidus – moodulkorsten Schiedel – Saksa tootja), köök, wc, saun koos duširuumiga, esik ja tehnoruum ning automatiseeritud tõsteuksega garaaž.

Teisele korrusele viib täispuidust kaunis trepp, mis on ääristatud klaaspaneelidega, teisel korrusel asub 3 magamistuba, suur ja avar pesuruum, WC ning eraldi ruumina garderoob.
Eluruumide põrandaid katab õliga immutatud naturaalne tammeparkett. Kogu majas tunnetad sa elegantset viimistlust ja naturaalsete materjalide energiat!
Hubasust lisavad läbimõeldud valgustuse lahendus nii laes, seintes, kui osaliselt põrndatel mis on sujuvalt üle viidud ka õue. Õuevalgusti on lahendatud hämaranduritega.
Kodutunnet aitab luua elutuppa ja õue paigaldatud helisüsteemi lahendus.
Kodust hubasust annab esimesel korrusel 160m2 väliterrass, kus saad meelsasti oma lähedastega aega veeta. Terassile pääseb nii sauna eesruumist kui ka elutoast.
Tehnoruumis asuvad kommunikatsioonide hargnemiseks vajalikud kilbid ja jaotusseadmed ning ökonoomne õhk-vesi soojuspump (11,9 kW), millega on lahendatud sooja tarbevee tootmine (280L boiler).
Maja on ühendatud tsentraalse vesivarustuse ja kanalisatsioonisüsteemiga (Emajõe Veevärk). Elekter 3x16A.
Ehitust alustati 2016.a oktoober ja käesolevaks hetkeks on majale väljastatud kasutusluba.
Elamul on kaheaastane ehitusgarantii.
Väike linnalähedane asum sobib suurepäraselt lastega peredele. Aiaosa on piisavalt avar, soovikorral saab siia rajada näiteks grillimaja ja laste mänguplatsi.

Helista kui soovid lisainfot. Tule tutvu oma uue koduga!
loore_friis
Loore Leppind
koostööpartner/maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise