Reede, 15. november 2019
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Kesklinn Tähe 12-5
Tubade arv:5
Üldpind:142.7 m2
Korruseid:3
Korrus:2
Ehitatud:2018
Üldolukord:uus
Omandivorm:korteriomand
Hind: 371690 €
» kivimaja » keskküte » dushinurk » saun » elektripliit » rõdu » parkett » kelder » garaaž » kaabel TV » trepikoda lukus » majas ühistu » bussipeatusest 110 m
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
II etapp müügis! Suurele perele luksuslik saunaga korter!

See on Sinu võimalus olla osa millestki ainulaadsest.

Tubadesse paistab päike kolmest ilmakaarest ja kodul on kõrgelt hinnatud läbi maja planeering ning avarad magamistoad.

Tähe Residentside kodud on loodud inimesele, kes hindab elamist kesklinnas, samas naudib Karlova rahulikku rohelust ja miljööväärtuslikku arhitektuuri.

Südalinna sagin ja boheemlaslik Karlova kohtuvad võrratus tasakaalus Tähe Residentside kvartalis, mis piirneb vaikse Päeva tn, väärika Tähe tn ja romantilise Pargi tn munakivitänavaga.

Oleme kõigi Sinu soovide ja vajadustega arvestanud. Tähe Residentside koduomanikke ootab hulk kaasaegseid mugavusi: majas on lift, hoolikalt läbimõeldud planeeringuga korterid, avarad rõdud ja maa-alused parkimiskohad.
Parkimiskoha pärast muret tundma ei pea – iga korteriga tuleb kaasa tasuta parkimiskoht ja panipaik. Osades korterites on saun ning paljudes korterites on vann.

Tähe Residentside 2-5-toalised stiilsed kodud asuvad 3-korruselistes kaasaegsetes ja energiatõhusates majades, mida ümbritseb kõrghaljastusega roheala, kus on osaliselt säilitatud pargipuud, istutatud põõsad ja hekid ning rajatud muruplats koos laste mänguväljakuga. Mõeldud on ka lemmikloomadele.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on nii vanalinna kui ka Karlova toidukohad, lähedal on poed, spordiklubid, spaad ja teatrid. Tartu Kõrgem Kunstikool, Mart Reiniku Kool ja Tartu Karlova Kool on nii lähedal, et nendeni jõuab igas vanuses laps ka üksi.

Tähe Residentside turvalised kodud asuvad väärikas asukohas – Tartu geograafilises keskpunktis ehk täpselt linna südames. Sinu isiklik rahuoaas kesklinnas – ideaalne koht suurepärastele ideedele, mis võrsuvad tõelisest kodutundest.

SUUREPÄRANE VÕIMALUS VALIDA ENDALE SOBIV SISEVIIMISTLUSPAKETT!
Siseviimistluses saab valida pakettide vahel Cool Light ja Cool Natural, lisaks pesemisruumides on valik 4 erineva paketi vahel, niikaua kuni ehitusgraafik seda lubab. Pesemisruumide pakettides on valikutena pakkuda Relax 1 ja Relax 2 ning Premium 1 ja Premium 2 paketi valikute vahel. Siseviimistluses on arvestatud nõudlikuma valikuga, kus ei puudu kaasaegne stiil ja uuenduslik meel.

Arendaja AQUA MARINA AS ja Ehitaja AS Merko Ehitus Eesti.
Tähe Residentside arendus on Tartu Kesklinna ja Karlova piirile tekkiv terviklik kodukvartal. Kvartal koosneb kokku 12 kortermajast, mis moodustab ühtse uudse, kuid ajaloolisesse piirkonda sobiva terviku. I etapis ehitatakse valmis viis liftiga kortermaja hiljemalt 2018. aasta lõpuks. Majad on 4-7 korteriga privaatsed ja hubased, mille juures on moodustatavad pargialad, keldrikorrusel asuvad parkimiskohad. Hoonete välisilme on sobituv Karlova puitasumi hoonestusega ja pargiliku välisilme loomisega. Majade välisviimistluses on kasutatud tumedat horisontaalset laudist, millele toovad kontrasti ja sära heledad aknaraamid ning suured klaasitud rõdud.

Oma kodu leidmine on teekond, mis lõpeb meie juures!

Võta meiega ühendust ning räägime lähemalt.

https:täheresidentsid.ee
merle_friis
Merle Kuhhi
koostööpartner/juhatuse liige
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene