pühapäev, 31. mai 2020
etenru
Kinnisvara
MAJA
Tartumaa Ülenurme Männi
Tubade arv:6
Üldpind:175 m2
Korruseid:1
Krunt:1723 m2
Ehitatud:2006
Üldolukord:renoveeritud
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 199000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 3 tk » WC 1 tk » saun » dushinurk » vann » parkett » terass » garaaž » puitmaja » kivikatus » tsentraalne vesi » tsentraalne kanalisatsioon » elekter 220 V » elekter 380 V » keskküte » gaasiküte » valvesignalisatsioon » tuletõrjesignalisatsioon » kaabel TV » muru » ilupuud » viljapuuaed » suitsuahi » lähimast linnast 3 km » veekogust 0.5 km » bussipeatusest 0.1 km » koolist 1 km » lasteaiast 1 km » lähimast naabrist 50 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kaunis ning kindel kodu vaikses ja turvalises Ülenurmes keset rohelust ja päikesepaistet!
Oled otsinud oma pesa kus olla õnnelik?
Kas korter on jäänud väikeseks, sest pere aina kasvab või oled tüdinenud naabrite tüütust kärast kõrvalkorteris?
Soovid turvalist kohta ja oma maja, kus saaksid nautida rahu ja vaikust?

Ma mõistan Teie soove.
Olete jõudnud sihtkohta.
Õnneks ei olegi muud vaja, kui omada mugavat kodu ja armsat peret sinu ümber.
Te olete seda väärt.
Hästi hooldatud ja suure krundiga armas maja asub Tartu lähedal Ülenurme alevikus, väga rahulikus ja turvalises piirkonnas. Ülenurme asub ainult 5 kilomeetri kaugusel Tartu kesklinnast. Tartusse saab väga mugavalt autoga või tiheda graafikuga liikuva ühistranspordiga. Bussipeatus asub vaid 100 meetri kaugusel majast. Mõnus on ka jalutada või vurada linna jalgrattaga, kasutades kergliiklusteed. Ülenurmes on väga hinnatud gümnaasium koos oma spordiväljakuga. Koolis toimuvad erinevad huviringid ja treeningud. Võimalik läbida isegi autokooli teooriakursus. Ülenurme keskuses on COOP ostukeskus ja mitu lasteaeda.
Kvaliteetse kivikatuse ja Omatalo seinapaneelidega kindel, hästi soojust pidav ja välishelide eest kaitsev maja on valminud 2006 aastal. Akendeks on kolmekordse klaasiga puit-alumiinium pakettaknad, mis on väga hea soojus- ja helipidavusega ning vastupidavad ilmastikule. Garaaži seinad on laotud kergplokist.
Sooja kodu tagab gaasikatel ning suvist kuumust aitab leevendada konditsioneer. Värske õhu toob majja sundventilatsioon.
Toad on täielikult renoveeritud kaks aastat tagasi, kasutades kvaliteetseid materjale.
Maja südames on avar ja valgusküllane elutuba, kus saab nautida perega kvaliteetaega televiisorit vaadates või huvitavat lauamängu mängides.
Iga perenaise unistuseks on toimetada köögis, kus kõik vajalik on käe – jala juures. Selles majas on väga hästi läbi mõeldud avatud köögi ja söögitoa lahendus. Köögis on uus eritellimusel valmistatud mööbel koos integreeritud kvaliteetse ja usaldusväärse tehnikaga, mis tagab töökindluse aastateks. Enamus köögitehnikal on garantiiaeg.
Avaras söögitoas mahub ka suurem pere kenasti ümber laua õhtust sööma või pühapäeva hommikul pannkooke nautima.
Perenaise töö lihtsustamiseks on eraldi teenindusruum, mis on sisustatud riiulite, pesumasina ja pesukuivatiga.
Majas on neli eraldi olevat tuba – kabinet ja kolm magamistuba koos kappide ja riiulitega.
Maja pärl on vannituba saunaga. Võimas keris (11 kW) teeb väga kiiresti ka nõudlikuma saunalise olemise mõnusaks. Raskest päevatööst või rutiinist leiate leevendust mõnuledes mullivannis.
Igale tehnikahuvilisele on eluks vajalik oma nurgake, kus putitada autot, mootorratast, paati või muruniidukit. Sellel majal on suur soe garaaž, kuhu mahub julgelt kaks autot, mitu mootorratast või lausa paat.
Puhkehetki ja õhtupäikest saab mõnusalt nautida suurel katusega terrassil. Grillimist ei sega isegi vihmasem ilm. Sisehoovis on lastel hea mängida robotniiduki poolt hooldatud pehmel murul. Värsket õuna ja marja saab oma hoovis kasvavatelt puudelt ja põõsastelt.

Kui selle armsa kodu kuulutus Teid köitis, siis helistage julgelt ja lähme vaatame teie uue pesa üle!
elmut_friis uus
Elmut Hint
koostööpartner/maakleri assistent
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene