Esmaspäev, 25. jaanuar 2021
etenru
Kinnisvara
MAJA
Tartumaa Elva Kirsi
Tubade arv:2
Üldpind:60 m2
Korruseid:1
Krunt:517 m2
Üldolukord:osaliselt remonditud
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 72000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 1 tk » WC 1 tk » dushinurk » parkett » terass » kelder » puitmaja » eterniitkatus » tsentraalne vesi » tsentraalne kanalisatsioon » ahiküte » muru » ilupuud » kiviktaimla
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Tõeline kodutunne ootab Sind just siin!!!

Elva linn on hinnatud elukeskkond inimeste seas, kes väärtustavad rahulikku, privaatset ja rohelist elukeskkond. Inimestele, kes armastavad istuda oma aias ja nautida ilu, mida pakuvad värvikirevad lilled ja vahel ka oma näpud mullaseks teha.

Kui Sa leiad, et Sina oled inimene, kes hindab kõike seda, siis on meile Sulle sobiv pakkumine, sest Kirsi tupiktänavas ootab uut õnnelikku peret armas majake.

Praegune pererahvas on alustanud omale hubase kodu loomist, kuid uued omanikud peavad arvestama, et maja vajab lõpuni ehitamist ja viimistlust. Hetkeseisuga on peremees ära jõudnud teha peamised tööd, mis võimaldavad antud kodus aastaringselt elada ja uuel perel ette võtta tööd vastavalt oma vajadustele. Maja on seestpoolt soojustatud, paigaldatud on uued pakettaknad ja uksed. Majja on toodud vesi ja kanalisatsioon. WC ja duširuumi on valatud uus põrand ja ruumi on paigaldatud põrandaküte. Paigaldatud on uus Isokern moodulkorsten. Novembrikuu lõpus sai põrandatele pandud laminaat. Juurde on ehitatud panipaik kuhu on paigaldatud 80l boiler ning kuhu oleks võimalik vajadusel teha mugav majapidamisruum.

Samuti on pererahva poolt juba teostatud üks suurem ja kulukam töö, nimelt 2020 aasta oktoobris on pottsepa poolt valmis ehitatud uus ahi, mis annab antud kodule kindlasti lisaväärtust ning aitab säästa uue pererahva aega ja ka raha, sest seda tööd ei ole vaja enam teostada. Lisaks on olemas ahjukivid veel ühe ahju tarbeks, sest olgem ausad mõnusalt prõksuv soe ahi muuda iga kodu kohe õdusamaks

Öeldakse, et köök on maja süda ning kompaktne ja funktsionaalne köök, kus valmistada maitsvaid sööke perele ja tuttavatele on kindlasti iga kodukoka salaunelm. Antud maja keskmeks on avatud köögiga elutuba, millest köögiosas on avar ja valgusküllane.

Hetkel kasutab pererahvas elamiseks ainult ühte korrust, kuid katusealune ruum võimaldab elamispinda laiendad teise korruse näol.

Tegemist on ristpalkmajaga, mida ümbritseb kivivooder. Samuti on vahelagi palkidest ja soovi korral saab taastada palklae. Olemas on ka pisike kelder maja all.

Parajalt suur aed on aga iga rohenäpu unistus, kus oma näpud mulda pista, et hiljem nautida oma kätega istutatud lillede ilu. Samas ei tohiks muruplats olla ka nii suur, et hommikul alustatud niitmist lõpetada alles õhtul.
Selle kodu juures ongi just täidetud iga majaomaniku soov omada parajalt suurt aeda koos mõnusa terrassiga, kus suve hommikutel nautida tassikest kohvi või siis võtta aega maha ja pereseltsis ühiseid päikseloojanguid vaadata. Eriti mugavaks on tehtud juurdepääs terrassile, mis on otse köögist.

Aeda on rajatud kasvuhoone, milles kasvatatud maasikad on veel magusamad ja miks mitte enda kasvatatud tomatitest valmistada oma armsale sõpruskonnale üks maitsev salat grillpeo juurde, selleks kõigeks on aias olemas grillala koos grillahjuga. Aia kastmiseks saab vett oma kaevust.
Pere pisemate jaoks on rajatud aeda aga vahva mängumaja ja pere suurematele tünnisaun.
Õueala on turvaliselt ümbritsetud aia ja hekiga.

Elva linn on suurepäraseks elukeskonnaks iga vanuses inimesele alates mudilasest kuni elunäinud vanuritele.
Linnas on olemas üldahaiglane tegutsev SA Elva haigla ja erahambakliinik Maxilla.
Elvas on kolm lasteaeda, Elva Gümnaasium, muusikakool, raamatukogu huvialakeskus Sinilind, Tartumaa muuseum, Lepold Hanseni majamuuseum ja vanurite päevakeskus.

Terviseportlaste jaoks on olemas valgustatud jooksu- ja suusarada, Peedu kergliiklustee (2 km) ja Väike Väerada (3 km). Julgemate jaoks Elvas tegutsev seikluspark, kus oma vastupidavus panna proovile erinevaid takistusradu läbides. Kindlasti Verevi järv, mis on nii Elva linna kodanike kui ka lähedal asuvate linnade elanike üks lemmik suvituskohti. Elva on olnud ka sanatooriumi linnaks just tänu oma männimetsade poolest ja miks mitte teha üks jalutuskäik looduskaunis männimetsas.

Välja kujunenud traditsiooniks on Elva kodukohvikute päev, kus päeva jooksul saab külastada erinevate hakkajate inimeste kodusid ja nautida nende valmistatud toite. Uuel omanikul on hea võimalus see kõik läbi teha, kas külastajana või siis kokkana valmistades maitsvaid koduseid toite, mis teenivad ära iga gurmaani heakskiidu

Kui Sa arvad, et antud kodu ja elukeskkond võiks olla just Sinu oma, siis helista ja vaatame selle armsa majakese üheskoos üle!
loore_friis
Loore Leppind
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise