Reede, 24. september 2021
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Variku Timuti 15
Tubade arv:4
Üldpind:88.2 m2
Korruseid:3
Korrus:3
Krunt:1014 m2
Ehitatud:1998
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 125000 €
» kivimaja » keskküte » elektriküte » dushinurk » vann » elektripliit » parkett » kelder » trepikoda lukus » majas ühistu » köögimööbel » külmkapp » mööbli võimalus » külma vee mõõtur » bussipeatusest 140 m » koolist 840 m » lasteaiast 980 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Oodatud 4-toalise korteri pakkumine!

Hea koduotsija, otsid oma armsale perele kodu, mis oleks praktiline, hubane ja rahulikus elukeskkonnas – ühesõnaga paik, mida saaks esimesest hetkest pidada tõeliseks koduks. Ühes Variku linnaosa kortermajas peidab ennast tõeline pärl, millest võiks saada kodu just Sinu perele.

Variku linnaosa ei paista silma just rohkete pakkumisega, sest sealsed inimesed on soetanud endale kodud, et siia jääda.

Selles korteris on arvestatud Sinu ja Sinu pere soovide ning vajadustega. Antud korteri eeliseks on avarus ja väga hea planeering – avar esik, kolm magamistuba, suur elutuba avatud köögiga, vannituba ning wc.

EHR järgi on korter 3-toaline, kuid ruumikas elutuba on praegusele pererahvale andnud võimaluse paigaldada kergsein ja tänu sellele on juurde saadud üks magamistuba. Kogu korter on mõne aasta eest saanud korraliku värskenduse, mille käigus on paigaldatud laminaatparkett ja vahetatud seinakatted.

Siseviimistluses kasutatud heledad ja ajatud toonid muudavad korteri hubaseks paigaks kuhu Sina ja Su pere alati eelistab minna pärast pikka töö- või koolipäeva.
Korteri kolmekordse puitraamiga aknad avanevad kolmes suunas lubades korterisse paista nii hommiku- kui õhtupäikse.

Soojemate suveilmade korral annab jahutust korterisse paigaldatud kliimaseade.

Asjade mugavaks paigutamiseks on esikus ja kahes magamistoas garderoobikapid, samas avar esik annab võimaluse panipaikasid juurde ehitada.

Korteri keskmeks on aga tõeliselt suur elutuba avatud köögiga, mis on väga paljude koduotsijate seas eelistatud valik. Korteri hinnas on kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga, mis on iga kodukoka unistus.
Kokku on korteris kolm magamistuba, mis annab igale pereliikmele võimaluse leida ka privaatne koht endale.

Pere jaoks on väga mugavalt lahendatud wc ja vannitoa paigutus, asuvad üksteisest eraldi. Vannituba on mõnusalt suur nautimaks koduse Spa võlusid. Samuti on vannituba lahendatud väga praktiliselt, on olemas nii dušinurk, vann kui ka koht pesumasina jaoks. Põranda muudab soojaks elektriline põrandaküte.

Kortermaja kütab oma katlamaja ja sügisel on plaanis teostada katla vahetus, mis peaks kommunaale vähendama ca 13. Hetkel tuleb arvestada kommunaalide osas talvel ca 270 eurot ja suvel 170 eurot, milles ca 88 eurot on kogutav remondifond vajaminevate tööde tarbeks.

Parkimine on lahendatud kortemaja ümber olevas parklas, kokku on 13 korterit ja parkimiskohti on 16, hetkel on praeguse pererahva kasutada kaks kohta. Antud korteril ei ole eraldi panipaika, kuid kõik oma asjad saab hoiustada keldris, mis on kogu majarahvale ühine.

Majas on tegus ühistu, maja haldab ja koridori puhtuse eest hoolitseb regulaarselt Kvatro.

Antud piirkond on hea nii autoga liikleja kui ka ühistransporti kasutajale, bussipeatus on ca 200 m kaugusel ja buss nr. 8 väljub kesklinna suunas iga 30 minuti järel. Samas lähim Tartu Rattaringluse parkla jääb Kopli tänavale. Bolti tõukerataste piirkond algab 100 meetri kaugusel majast.

Pere pisemate jaoks lähim lasteaed on Ploomike (850 m ) ja suuremate laste jaoks jääb 2 km raadiusesse 6 õppeasutust.
Lõunakeskus erinevate kaupluste ja toidukohtadega on vaid 10 – minutilise autosõidu kaugusel.

Kui leaid, et anud korter võiks olla Sinu uueks koduks, helista ja lähme vaatame üle!

Lähim peatus

140 m Kesa
260 m Roopa
380 m Mesika
470 m Kopli

Lähim lasteaed

980 m Tartu Lasteaed Ploomike
1 km Anni Lasteaed
1.1 km Tartu Lasteaed Hellik
1.4 km Tartu Lasteaed Rukkilill
1.5 km Tartu Lasteaed Tõruke
1.9 km Tartu Lasteaed Piilupesa
2 km Meie Mängurühm
2.1 km Eralasteaed Rüblik
2.1 km Soinaste lasteaed Laululind
2.2 km Tartu Lasteaed Ristikhein

Lähim kool

840 m Tartu Variku Kool
1.1 km Tartu Kristlik Põhikool
1.7 km Tartu Tamme Kool
2 km Tartu Tamme Gümnaasium
2 km Tartu Tervishoiu Kõrgkool
2.1 km Tartu Forseliuse Kool
2.8 km Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
2.9 km Kõrgem Kunstikool Pallas
2.9 km Tartu Mart Reiniku Kool
3.1 km Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
loore_friis
Loore Leppind
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise