laupäev, 16. oktoober 2021
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Aasa tee
Tubade arv:4
Üldpind:63.2 m2
Korruseid:3
Korrus:2
Ehitatud:1974
Üldolukord:renoveeritud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 89000 €
» keskküte » dushinurk » elektripliit » parkett » kelder » kaabel TV » trepikoda lukus » majas ühistu » köögimööbel » külma vee mõõtur » sooja vee mõõtur » 2-tariifne elektriarvesti » läbi maja projekt » bussipeatusest 100 m » koolist 300 m » lasteaiast 100 m » kauplusest 3000 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kaunis kodu imelises Ilmatsalus!
Olete otsinud oma perele uut ja kaunist kodu linna lähedal?
Olete unistanud oma pesast majas, mis asuks linnakärast eemal, kus saaks nautida päikesepaistet ja rohelust.
Teie uus kodu saab olema väga hea asukohaga, ainult 7 kilomeetri kaugusel Tartu linna piirist.
Läheduses kool, lasteaed, bussipeatus ja imekaunis Ilmatsalu paisjärv.

Avar 4-toaline korter asub hinnatud teisel korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga.
Korteri aknad avanevad lausa kolme ilmakaarde. Hommikused päikesekiired äratavad Teid magamistoa akendest ja annavad hea hoo algavaks tegusaks päevaks. Tubades on suured aknad ja palju valgust.
Magamistoad asuvad eraldi, elutuba on läbikäidav. Ruumikas avatud köök koos mööbli ja integreeritud tehnikaga on iga perenaise unistus.
Korteris on uus juhtmestik, pistikupesast elektrikilbini. Hea soojapüsivuse ja helikindluse tagavad kolmekordsed pakettaknad. Samuti on korteris vahetatud kõik küttetorud ja radiaatorid, mis annavad sooja ka kõige külmemal talvekuul.
Hea sisekliima tagab soojusvahetiga sundventilatsioon.
Vannitoa ja esiku põrandad on plaaditud, paigaldatud elektriline põrandaküte, mis annab jalale mõnusa sooja tunde. Tubade põrandaid katab laminaatparkett.
Korterile kuulub suur korralik panipaik (ca 20m²).
Maja renoveeriti täielikult 2016 aastal. Selle käigus on majale antud energiamärgis E. Vahetati välja kogu maja vee-, kütte- ja kanalisatsioonitorustik.

Spordisõprade rõõmuks on Ilmatsalus pikkade traditsioonidega spordihoone. Spordihoones on pallimängude saal ja judosaal. Spordialad mida saab harrastada on korvpall, võrkpall, sulgpall, tennis, judo, jooga, aeroobika.
Selle aasta juulikuus avati Ilmatsalus vabaajaväljak. Ilmatsalu lasteaia ja põhikooli vahelisel alal asuv spordi- ja mänguväljak sobib erinevas vanuses noortele. Sinna on paigaldatud Street Workout treeningvahendite kompleks, Tarzani rada ja tasakaalurada, ronila, tasakaalukiik, pesakiik, slackline rada ning laineline tervisespordirada.
Majas on tõhus ja hästi toimiv korteriühistu. Naabrite vahel on välja kujunenud väga ühtehoidev kogukond. Ühiselt kogutakse raha majaesise parkla suurendamiseks. Maja haldusteenuste eest hoolitseb Ropka Elamu.
Ilmatsalus saab jalutama minna metsaradadele või uudistada Ilmatsalu kalatiike, mis on ka rikkaliku veelinnukooslusega ala.
Ilmatsalus on väga hea ühistranspordiühendus Tartu linnaga. Võimalik kasutada rattaringlust.
2022 aastal saab valmis kaua oodatud Tartu ja Ilmatsalu vaheline kergliiklustee, mis lisab turvalisust jalgrattaga vurajatele või jalutajatele. Töödega on jõutud juba Rahingele.
Elanikel, kellel soovi tegeleda potipõllumajandusega ja kevadel näpud mulda pista, saavad kasutada võimalust väikese raha eest rentida põllulapike või grillimiseks murulapp.
See unistuste kodu on ainult ühe helistamise kaugusel.
Ära kõhkle, helista julgelt!
elmut_friis uus
Elmut Hint
koostööpartner / maakler
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene