Esmaspäev, 23. mai 2022
etenru
Kinnisvara
MAJA
Võrumaa Audjassaare küla
Tubade arv:3
Üldpind:66.8 m2
Korruseid:1
Krunt:22800 m2
Ehitatud:1952
Üldolukord:kapitaalremonti vajav
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 40000 €
» elutuba 3 tk » köök 1 tk » puitmaja » eterniitkatus » oma pinnaveekaev » kuivkäimla » elekter 220 V » ahiküte » puukuur » laut » ait » põlispuud » viljapuuaed » lähimast linnast 10 km » veekogust 0.2 km » bussipeatusest 1 km » koolist 10 km » lasteaiast 10 km » lähimast naabrist 500 m
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Unistuste kinnistu Peipsi järve lähedal!
Soovite eemale väsitavast linnakärast?
Ei taha olla enam korteri nelja seina vahel?
Tahate ära põgeneda loodusesse ja vaikusesse, nii kaugele kui kuiva jalaga saaks?
Unistate oma suvekodust?
Tee oma unistused teoks!
Päike, rohelus, vesi, rand, rahu. Kui need on märksõnad, mille järgi otsite omale suvila või kodu loomiseks kohta, siis see väga eriline pakkumine on just Teile. Väga kaunis kohas Peipsi järve ääres, Audjassaare külas on ootamas Teid 2,28 ha suurune kinnistu koos maja ja kõrvalhoonetega, kuhu saate luua oma suvila või aastaringseks kasutamiseks oma kodu.
1952 aastal valminud armas majake asub väga rahulikus, vaikses ja turvalises rajoonis. Juurdepääs majale on väga hea ja kuna hoone asub tupiktänavas, siis teie maja eest sõidab läbi vaid naaber. Suure krundi ja avara hoovialaga suvekodus on mõnus puhata või siis kostitada sõpru grilliõhtul.
Tegemist on tõelise puhkuse kohaga. Ainult 200 m kaugusel on kaunis Peipsi järv. Kalastushuviliste rõõmuks on järves palju erinevaid kalu, mida saab välja õngitseda nii suvel kui ka talvel. Väikese jalutusmaa kaugusel on supluskoht, kus saab suvel liival päevitada ja end järves jahutada.
Kuna maja on seisnud kaua tühjana, siis ajahammas on teinud juba oma tööd. Hea ehitusmehe ja tugeva tahtega on võimalus veel majake päästa ja uus elu hoovile tuua.
Majas momendil vett sees ei ole. Hoovis on salvkaev.
See unistus on ainult ühe kõne kaugusel.
Helista ja läheme vaatame Teie investeeringu tulevikku üle.
elmut_friis uus
Elmut Hint
maakler / koostööpartner
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene