Суббота, 19. Октябрь 2019
etenru
Merle
Merle Vool
партнер
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene
Olen 1999. aastal loodud Friis Kinnisvara asutajaliige. Töötanud kinnisvaravaldkonnas alates samast aastast. Osutanud 11 aasta jooksul vahendusteenust 600 tehingule. Kõik tehingud on minu jaoks ühtmoodi tähtsad. Eriti meeldib tegeleda raskemate  tehingutega. Pooldan alati “võidan-võidad” meetodit. Vabal ajal meeldib lugeda.
Tarmo Freiman
партнер
telefon: +372 585 10700
e-post: tarmo.freiman@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Kinnisvara valdkonnas olen toimetanud edukalt 3 aastat. Selle aja jooksul olen võitnud suure hulga klientide usalduse. Varasemad töökohad on seotud klienditeenindusega tänu millele olen kliendisuhtluses saavutan hea taseme. Vabal ajal tunnen huvi tehnoloogia, fotograafia ja reisimise vastu.
Helina
Helina Toome
Руководитель
telefon: +372 513 8105
e-post: helina@friis.ee
keeled: eesti, vene
Oman 10 aastast töökogemust kinnisvaravaldkonnas. Friis Kinnisvaras töötan alates 2005 aastast. Lõpetanud TÜ Majandusteaduskonna. Kõik töökohad on olnud seotud müügi- ja vahendustegevusega. Olen töötanud kaubatundjana, müügijuhina, palkmaju tootva firma sekretär-müüjana, autode hindajana. Vabal ajal püüan end harida sisekujunduse valdkonnas ja olla kursis siseviimistluse viimase sõna ning trendidega. Meeldib lugeda sellealast kirjandust.
Pelle Kask
Руководитель
telefon: +372 5174 631
e-post: pelle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Huvi kinnisvara vastu tekkis mul peale isiklikku kogemust korteri ostul 2003 aastal. Juriidiline kui ka tehniline nõustamine on selles vastutusrikkas otsuses tihti hädavajalik. Maaklerina jagan rõõmuga oma kogemusi klientidega, kes soovivad leida uut elamispinda või vahetada vana uuema vastu. Hobidena võiks nimetada fotograafiat ja sulgpalli ning kindlasti matk looduses ei tee kunagi paha.
Marju Täht
Руководитель
telefon:+372 5898 4533
e-post: marju@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Mulle meeldib inimestega suhtlemine ja inimeste aitamine ja ka minu 10 aastat kestnud müügitöö kogemus on seotud inimeste aitamisega. Kinnisvara vastu olen aastaid huvi tundnud ja kuna Friis Kinnisvaras töötavad tõelised oma ala professionaalid, siis mul on hea meel, et saan areneda maaklerina just Friis Kinnisvaras. Vabal ajal meeldib tegeleda alternatiivmeditsiiniga.
Monika Ambre
Руководитель
telefon:+372 528 4784
e-post: monika@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Kinnisvara vastu hakkasin huvi tundma juba aastal 2005, kui müüsin oma lapsepõlvekodu ning ostsin uue korteri. Peale seda olen oma kodu muudkui vahetanud, aina ostnud ja müünud. Olen lõpetanud TÜ kirjanduse ja kultuuriteaduste eriala ning mul on 12 aastat töökogemust müügi alal. Kinnisvara puhul meeldib mulle alati otsida ilu ja võimalusi. Olen tänulik, et saan õppida maakleriks Friis Kinnisvara edukas meeskonnas koos oma ala professionaalidega. Vabal ajal tegelen tervisespordi ja ettevõtlusega ning meeldib lugeda investeerimisalaseid raamatuid.
Rainer Olgo
telefon: +372 555 12777
e-post: rainer@friis.ee
keeled: eesti, inglise, vene
Kinnisvara valdkonnas alustasin tegutsemist aastal 2005. Esimese tõsisema ametialase kogemuse sain 777 kinnisvarabüroos. Juhtisin ka Estace Kinnisvara bürood, mis eduka toimetamise järel ühines Friis Kinnisvaraga. Kõige põnevamaks pean oma töös inimeste juhtimist. Kinnisvara tehingute puhul pean kõige huvitavamaks investoritega tegelemist. Vabal ajal tegelen enda teiste ettevõtetega ja Eesti Ettevõtlike Noorte Koja asjadega ja kui aega üle jääb siis meeldib mulle ka raamatuid lugeda.