laupäev, 8. mai 2021
etenru
Kinnisvara
SUVILA
Tartumaa Mõra küla Sinilinnu
Tubade arv:3
Üldpind:80 m2
Korruseid:1
Krunt:1071 m2
Ehitatud:1985
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 65000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 1 tk » WC 1 tk » saun » kamin » kelder » garaaž » puitmaja » plekkkatus » oma pinnaveekaev » oma kanalisatsioonikaev » kuivkäimla » elekter 220 V » elekter 380 V » ahiküte » puukuur » muru » ilupuud » viljapuuaed » välikamin » suitsuahi » veekogust 0.1 km » lasteaiast 2 km » lähimast naabrist 50 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Armas majake eemal linnakärast.
Soovite eemale väsitavast linnakärast? Ei taha olla enam korteri nelja seina vahel? Tahate ära põgeneda loodusesse ja vaikusesse?
Unistate oma suvekodust?
Tee oma unistused teoks!
Teil on võimalus oma unistused ellu viia ja saada suvekodu omanikuks.
1985 aastal valminud armas majake asub väga rahulikus, vaikses ja turvalises suvilate rajoonis, mis asub ainult 10 minutilise autosõidu kaugusel Tartu linnast. Juurdepääs majale on väga hea ja kuna hoone asub tupiktänavas, siis teie maja eest sõidab läbi vaid naaber. Suure krundi ja avara hoovialaga suvekodus on mõnus puhata või siis kostitada sõpru grilliõhtul.
Tegemist on tõelise puhkuse kohaga. Ainult 100 m kaugusel on kaunis Kurepalu järv. Kalastushuviliste rõõmuks on järves palju erinevaid kalu. Eelmisel aastal valmis uus supluskoht, kus saab liival päevitada ja end järves jahutada.
Suur hoov mahutab viljapuid, marjapõõsaid ja peenramaad. Olemas korralik kasvuhoone, kus saab juba varakevadel näpud mullaseks teha.
Olemas on ka puukuur ja panipaik, kuhu saab ladustada ehitusmaterjale, kaminapuid või kus hoida aiatööriistu. Avaras garaažis on hea nokitseda muruniitja või motika kallal.
Maja all on suur kelder, kus on hea hoida moosipurke ja muidki hoidiseid.
Suveõhtu veetmise teeb mõnusaks välikamin ja suitsuahi.
Majakeses on avar elutuba, magamistuba, köök, kaminatuba ja saun, kus on pesuruum ja puukerisega leiliruum.
Maja katus on vahetatud ja laotud uus korstnapits.
Majas momendil vett sees ei ole ja on kuivkäimla. Hoovis on salvkaev. Lähiajal jõuab vee- ja kanalisatsioonitrass krundi piirini. Sealt on vaja ainult ise edasi majaga ühendada.
See unistus on ainult ühe kõne kaugusel.
Helistage julgelt ja lähme vaatame teie uue suvekodu üle!
elmut_friis uus
Elmut Hint
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene