Neljapäev, 11. august 2022
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Peetri
Tubade arv:3
Üldpind:54 m2
Korruseid:3
Ehitatud:2020
Üldolukord:uus
Omandivorm:korteriomand
Hind: 184000 €
» kivimaja » puitmaja » gaasiküte » dushinurk » rõdu » parkett » kaabel TV » bussipeatusest 0.5 m » koolist 1 m » lasteaiast 1 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Olete otsinud midagi erilist, midagi omanäolist, midagi millega üllatada nii iseennast kui teisi? Soovite valgusküllast kodu, rahulikus, turvalises piirkonnas, mis jääb kesklinna lähedale? Tahate, et majas oleks olemas kõik mugavused, mõistlikud kulud ja imeline vaade?
Meil on hea meel Teile esitleda Tartu linna kõige erilisema planeeringu kodu, hiljuti valminud Peetri tänava omanäolises kortermajas.

Kolmetoaline avar korter asub kaheksa korteriga kolmekorruselise maja katusekorrusel. Korterisse sisenemisel tervitavad Teid kõrged laed, avarad toa ja suured aknad. Väärtust lisab imelise vaatega rõdud, kus saab nautida hommikukohvi ja õhtul päikese loojangut. Ruumikas elutuba koos avatud köögiga on unistuseks paljudele perenaistele. Korteris on kaks magamistuba, millede juurde kuuluvad ka suured rõdud.
Omanäoline Peetri tänava korterelamu valmis eelmisel aastal. Tegemist on kivimajaga, mille fassaad on viimistletud tumeda laudisega. Sära lisavad majale punased rõdud ja aknaümbruste viimistlused. Aknad on 3x klaaspaketiga. Maja välisuksed on metallist, klaaspaketi ja koodlukuga. Korteri kommunaalkulud hoiab madalad gaasiküte ja erladi on paigaldatud õhksoojuspumbad. Hoone ventilatsioon on lahendatud sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemiga. Maja kõrval on kaunis tiik, mille kaldal istudes saate lõõgastuda kurnavast päevatööst.

Korteriga käib kaasas panipaik ning maja taga kolm auto parkimiskoht asfalteeritud, tõkkepuuga eraldatud parklas.

Raekoja plats on ainult 20 minuti jalutuskäigu kaugusel. Spordisõpradele ja liikuva eluviisiga inimestele pakub Raadi mõisapark ja selle ümbrus erinevaid võimalusi. Saab jalutada, rattaga sõita või siis hoopis oma oskused proovile panna diskgolfi rajal.

Helistage ja lähme vaatame teie uue kodu oma silmaga üle.
jorgen_friis
Jorgen Jukk
maakleri assistent / koostööpartner
telefon:+372 5648 8832
e-post: jorgen@friis.ee
keeled: eesti, inglise