Neljapäev, 24. juuni 2021
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Kesklinn Tiigi
Tubade arv:3
Üldpind:70.3 m2
Korruseid:2
Korrus:2
Ehitatud:1977
Üldolukord:renoveeritud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 140000 €
» puitmaja » ahiküte » elektriküte » vann » gaasipliit » kelder » trepikoda lukus » majas ühistu » köögimööbel » külmkapp » pesumasin » elektriboiler » toad läbikäidavad » WC ja vannituba koos
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kuidas meeldiks mõte oma kodust, Tartus kaunil Toomemäe nõlval, kust romantilise jalutuskäigu kaugusel on mitmed tartlaste lemmikpaigad?

19. saj. II poolel ehitatud kahekorruseline elamu paikneb Tartu Vanalinnas muinsuskaitsealal. Selle ajaloolise hoone akende ülaosad on historitsismile omaste neogooti kaarte ja ornamentikaga.

Kortermaja on Tartu ülikooli Raamatukogu kõrval, vaikses kõrvaltänavas, eemal linnasaginast ja tänavamürast. Maja ümbrus on kõrghaljastusega ning ümbritsetud uhkete tammedega.

Selles ajaloolises majas aitab kõige külmemad talveilmad hubasemaks muuta ahjusoojus ning mugavamaks küttelahenduseks on paigaldatud õhksoojuspumbad nii köögis kui magamistoas. Säästate raha küttearvelt.

Korter on väga hubane ja armas oma puidust akende ja algupäraste laudpõrandatega.
Sisenedes korterisse avaneb vaade avarale köögile, kus on ajastust inspireeritud, maalähedase stiiliga, ning erilahendusega köögimööbel koos Gorenje tehnikaga (Taani tootja). Kasutades ära maksimaalset viilkatuse alust pinda, on tehtud erilahendudusega köögimööbel.

Sinu uus kodu on küll kolmetoaline, kuid selle eeliseks on lisaks väike kontoriruum, mida saab kasutada toana. Korteris asub ka panipaik.

Vannisõpradele leidub vann ning mõnusama sisekliima pakub reguleeritav põrandaküte.
Korterihinnas on mööbel.
Boiler 100L.

Korteri juurde kuulub keldriboks, puukuur ning tasuta parkimiskoht autole.

Osaliselt renoveeritud kortermajas haldab ja hooldab korteriühistu, ning paari aasta jooksul on plaanis välisfassaadi renoveerimine. Ühistu poolt on vahetatud katus ja elekrtijuhtmestik. Korstnad on hooldatud ning iga aasta käib korstnapühkija.

Miks mitte minna talvel Kassitoomemäele kelgutama või sügisel kuldsetesse lehtedesse sahistama, suveõhtutel aga leidub läheduses arvukalt kohvikuid oma hõrgutavate roogadega väliterassidel. Ei puudu ka Tartu vaim.

Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida sobiv aeg oma uue koduga tutvumiseks.
elke_friis
Elke Reinhold
koostööpartner / maakleri assistent
telefon:+372 5883 8792
e-post: elke@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome