Neljapäev, 11. august 2022
etenru
Kinnisvara
MAJA
Pärnumaa Pärnu Pääsu tee
Tubade arv:5
Üldpind:139.4 m2
Korruseid:2
Krunt:1050 m2
Ehitatud:2006
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 279000 €
» elutuba 1 tk » köök 1 tk » magamistuba 4 tk » WC 2 tk » saun » dushinurk » vann » kamin » parkett » terass » paneelmaja » kivikatus » tsentraalne vesi » elekter 220 V » varjualune autole » muru » ilupuud » lähimast linnast 1 km » bussipeatusest 0.2 km » koolist 3.5 km » lasteaiast 2.7 km » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Unistuste kodu rahulikus Pärnu äärelinnas!

Oled unistanud ilusast kodust rohelises ja rahulikus piirkonnas.

Nüüd on hea võimalus soetada hubane kodu, vaid kilomeetri kaugusele Pärnu linnast, kus igal pereliikmel on personaalne ruum oma toa näol.

Sinu uut kodu iseloomustab hea planeering, valgusküllased toad ja hubasus.

Kahekorruseline maja, mille kandeseinad on väikeplokist, välisviimistlus krohvist ja kivikatus Monier. Küttelahenduseks on mugav keskkonnasõbralik ja peaaegu hooldusvaba maaküttesüsteem (katla võimsus 7, 4 kW, akumulatsioonipaak 100l ja tarbevesi 170l). Esimesel korrusel on vesipõrandaküte ja teisel korrusel annavad soojust radiaatorid. Majas on loomulik ventilatsioon. Liitutud tsentraalse vee – ja kanalisatsiooniga (Pärnu Vesi). Maja peakaitse 16 A.

Siseviimistluses on kasutatud naturaalseid ja valdavalt heledaid toone, mis muudavad kogu elamise hubaseks ja soojaks. Eluruumides laudpõrandad ja niisketes ruumides kergesti hooldatav keraamilineplaat. Kõigis neljas küljes paiknevad aknad (kahekordne klaaspakett, katuseaknad Velux), tänu millel on toad valgusküllased kasutades ära nii hommiku – kui õhtupäikese valguse. Täispuidust uksed harmoneeruvad nii laudpõrandate, puiduvärvi aknalaudade, köögimööbli ja siseviimistluses kasutatavate toonidega luues tõeliselt hubase ja koduse tunde.

Läbimõeldud planeering jagab maja kaheks, esimesele korrusele jäävada üldruumid ning ruumid külaliste võõrustamiseks ja teisele korrusele eluruumid kuhu pererahvas saab minna ja lõõgastuda vaikuses.

Esimesel korrusel esikus kohe sissepääse juures on mahukas garderoobikapp kuhu saab jätta üleriided ja jalanõud. Lisaks wc ja üks väiksem tuba.
Maja südameks on aga avar elutuba koos avatud köögiga. Hästi sisustatud köök mahukate kappide ja rohkete tööpindadega annavad võimaluse valmistada maitsvaid roogasid nii perele kui sõpradele. Elutoas mõnusalt praksuv kamin loob sügis- ja talveõhtutel hubase kodutunde. Elutoast pääseb aga lõunasuunas avanevale suurele terrassile, kus suvisel ajal nautida hommikukohvi või ühised õhtusööke.
Tõeliselt eheda saunaelamuse saab tänu “vanale” ja heale puuküttega ahjule, mis pakub lavalolijatele kindlasti mõnusat, lõõgastavat leili elamust.

Teisele korrusele, kus paikneb kolm magamistuba ja vannituba viib täispuittrepp. Planeeringult on teine korrus lahendatud väga mugavalt, kõik magamistoad paiknevad eraldi. Kõige suuremas magamistoas on garderoob.

Parajalt suur ja hästi hooldatud aed on aga iga rohenäpu unistus, kus oma näpud mulda pista, et hiljem nautida oma kätega istutatud lillede ilu. Krundi ümber istutatud kõrge elupuuhekk tagab õues mängivate laste kui aias toimetaja privaatsuse.

Bussiühendus linnaga on hea, lähim bussipeatus jääb vaid 200 m kaugusele ja buss kesklinna väljub iga 20 minuti järel.
Tervisesportlaste jaoks rajatud kergliiklustee, mis on ühendatud Pärnu linna kergliiklusteega.

Suvine elektriarve ca 25 eurot ja talvel ca 120 eurot.

Kui leiad, et see maja võiks olla Sinu pere uueks koduks, siis võta ühendust ja lähme vaatame üle.

Lähim bussipeatus
200 m Ringraja
330 m Elise tee

Lähim lasteaed
2.7 km Pärnu Lasteaed Päikesejänku
2.8 km Pärnu Lasteaed Pillerpall
3.7 km Pärnu Vana-Sauga Lasteaed
3.7 km Pärnu Ülejõe Lasteaed
4.3 km Pärnu Lasteaed Trall
4.7 km Waldorflasteaed Pauliine
4.7 km Audru Lasteaed
4.8 km Pärnu Männipargi Lasteaed
4.8 km Pärnu Kesklinna Lasteaed
5 km Jänesselja Lasteaed

Lähim kool
2.8 km Pärnu Toimetulekukool
3.5 km Sauga Põhikool
3.6 km Pärnu Ülejõe Põhikool
3.7 km Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
3.7 km Pärnu Vabakool
4.5 km Pärnu Vanalinna Põhikool
4.6 km Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
4.7 km Pärnu Waldorfkool
4.8 km Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
4.9 km Pärnu Rääma Põhikool
merle_friis
Merle Kuhhi
juhatuse liige / koostööpartner
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene