Neljapäev, 11. august 2022
etenru
Kinnisvara
SUVILA
Tartumaa Tartu Ihaste Kesakanni
Tubade arv:3
Üldpind:67.1 m2
Korruseid:1
Krunt:772 m2
Ehitatud:1977
Üldolukord:kapitaalremonti vajav
Omandivorm:kinnisasi
Hind: 124000 €
» elutuba 3 tk » köök 1 tk » kelder » kivimaja » plekkkatus » oma pinnaveekaev » elekter 220 V » elekter 380 V » ahiküte » puukuur » muru » viljapuuaed » bussipeatusest 0.5 km » koolist 3 km » lähimast naabrist 25 m
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Oled unistanud oma kodust keset rohelust, kuid mitte kaugel kõigest, mida vaid elu linnas Sulle pakkuda saab?
Oled unistanud hubasest ja täiuslikust majast koos aiaga, kuid ei tea päris täpselt, milline see olema peaks?
Head asjad juhtuvad õigel ajal.
Siin on parim lahendus.

Sinu kodu või suvila ootab Sind kaunis Ihaste elurajoonis. Suvilaks ehitatud majakeses on kolm tuba. Väikese lisainvesteeringu ja hea töömehega saab sellele hoonele kaasaegse viimistluse ja väljanägemise luua.
Maja all on täiskelder, kus saab talvel moosipurke ja teisigi hoidiseid hoida.
Krunt on ümbritsetud võrkaiaga. Avaras sisehoovis on ruumi kasvuhoonele ja peenralapile, kus saab juba varakevadel näpud mullaseks teha. Olemasolevat viljapuude ja põõsastega aeda saab alati oma maitse järgi ümber kujundada. Väga vajaliku kastmisvee saab tasuta oma kaevust. Valmidus liituda tsentraalse vee ja kanalisatsiooniga on olemas, torud on toodud keldrisse.
Selle maja eeliseks on väga hea asukoht. Väga lihtne ja mugav on kasutada ühistransporti. Lähedal on bussipeatused ja rattaringluse rattahoidlad. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub Coop toidupood.
Paari kilomeetri kaugusel on Annelinna kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad ja muud vajalikud asutused, kuhu saab mugavalt ühistranspordiga, autoga või kergliiklusteed pidi rattaga või jalutades.
Kaunis Ihaste männimets on tartlaste lemmikkoht tervisespordiga tegelemiseks. Võib sörkida terviseradadel või nautida rattasõitu.
Mõne kilomeetri kaugusel asub Emajõega ühendatud Kabina karjäär, mis on palju aastaid olnud kohalike inimeste seas populaarne kalastus-ja supluskoht.

See unistuste kodu on ainult ühe helistamise kaugusel.
Ära kõhkle, helista julgelt!
elmut_friis uus
Elmut Hint
maakler / koostööpartner
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene