Reede, 30. september 2022
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Märja alevik Keskuse
Tubade arv:3
Üldpind:65.8 m2
Korruseid:5
Korrus:4
Ehitatud:1992
Üldolukord:renoveeritud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 120000 €
» kivimaja » keskküte » dushinurk » elektripliit » rõdu » parkett » kelder » trepikoda lukus » majas ühistu » köögimööbel » külmkapp » pesumasin » mööbli võimalus » elektriboiler » külma vee mõõtur » 2-tariifne elektriarvesti » läbi maja projekt » WC ja vannituba koos » bussipeatusest 100 m » koolist 4000 m » lasteaiast 2000 m » kauplusest 500 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Hubane korter linna lähedal rahulikus piirkonnas.
Olete otsinud oma perele uut ja kaunist kodu linna lähedal?
Olete unistanud oma pesast majas, mis asuks linnakärast eemal, kus saaks nautida päikesepaistet ja rohelust.
Olete otsinud sobivat ja mugavat korterit?
Head asjad juhtuvad õigel ajal.
Siin on just Teile parim lahendus.
Teie uus kodu saab olema väga hea asukohaga, ainult 1,5 kilomeetri kaugusel Tartu linna piirist.
Mugav kolmetoaline korter ootab Teid rahulikus ja turvalises Märja alevikus.
Avar korter asub hinnatud neljandal korrusel. Hommikused päikesekiired tervitavad Teid köögi ja elutoa akendest ja annavad hea hoo algavaks tegusaks päevaks. Korteril on suured aknad ja palju valgust. Korteris on avar elutuba, kaks eraldi olevat magamistuba ja köök. Korter on läbimaja planeeringuga, mis võimaldab kinni püüda hommiku- ja õhtupäikese kiired. Teie õdusale kodule lisab väärtust praktiline poolavatud köök, kus on perenaisel piisavalt ruumi tegutseda – köögis on moodne ja stiilne köögimööbel koos töötasapindade ja integreeritud tehnikaga. Kvaliteetne nõudepesumasin, külmkapp ja integreeritud elektripliit garanteerivad töökindluse mitmeteks aastateks. Teie kodul on rõdu, kuhu saab otse magamistoast, kus nautida hommikukohvi ja pärast tööpäeva klaasikest veini. Esikus on riiulitega riidekapp välisriiete ja jalanõude hoidmiseks ning magamistoas on ühe seina ulatuses sisse ehitatud riiulid ja stange riiete ja pesude jaoks.
Mõni aasta tagasi on korter läbinud värskenduskuuri.
Korteri viimistlemisel on kasutatud palju heledaid toone, mis muudab kodusolemise rõõmsaks ja hubaseks. Mõnusa sooja kodu tagavad ka külmematel talvekuudel uued radiaatorid. Tubade põrandaid katab kvaliteetne laminaatparkett, wc-s ja vannitoas on põrandakatteks keraamilised plaadid.
Korteril on paigaldatud 2-kordse pakettklaasiga PVC aknad, mis tagavad hea soojuspüsivuse ja helikindluse.
Korteriga käib kaasas keldriboks kus hoida jalgratast, lapsevankrit või riiulitel moosipurke. Lastele on aiaga piiratud mänguväljak. Tasuta parkimisvõimalus on maja ees ning taga, kuhu on rajatud korralikud parkimisalad.
Maja on renoveeritud 2013 aastal ja majale on väljastatud energiamärgis C. Majal ei ole laenukohustust!
Kõiki majaga seonduvaid tegemisi ja toimetamisi koordineerib korteriühistu. Naabrite vahel on välja kujunenud väga ühtehoidev kogukond.
Selle maja eeliseks on väga hea asukoht. Väga lihtne ja mugav on kasutada ühistransporti. Bussipeatus on korterelamu vahetus läheduses ning kergliiklusteed on igas suunas. Kodupood COOP asub ainult poole kilomeetri kaugusel, kust võimalik enamik vajalikke tooteid soetada. Kui kodupoest jääb midagi saamata, siis Tartu ei ole kaugel.
Kolme kilomeetri kaugusel on Lõunakeskuse kaubanduskeskus ja erinevad ehituse ning tehnikaga tegelevad firmad ning kauplused, kuhu saab mugavalt ühistranspordiga, autoga või valgustatud kergliiklusteed pidi rattaga või jalutades. Rattaringluse ratastehoid on vaid 100 meetri kaugusel majast.
Mõne kilomeetri kaugusel asub Haage järv, mis on palju aastaid olnud kohalike inimeste seas populaarne kalastus-ja supluskoht.

See unistuste kodu on ainult ühe helistamise kaugusel.
Ära kõhkle, helista julgelt!
elmut_friis uus
Elmut Hint
maakler / koostööpartner
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene