Reede, 30. september 2022
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Raadi-Kruusamäe Lubja
Tubade arv:3
Üldpind:58.1 m2
Korruseid:5
Korrus:1
Ehitatud:1977
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 117880 €
» kivimaja » keskküte » dushinurk » gaasipliit » parkett » kelder » trepikoda lukus » köögimööbel » külmkapp » elektriboiler » bussipeatusest 110 m » koolist 1000 m » lasteaiast 60 m » kauplusest 850 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Väga hea planeeringuga kodu Teie jaoks!

Olete otsimas kodu linna äärde, kuid samas on Teile oluline, et jõuaksite linna keskusesse lihtsalt ja võimalikult aega säästvalt, siis võiksite tutvuda antud pakkumisega Lubja tänaval.

Pakkumises on väga hea planeeringuga 3- toaline korter. Antud hubane korter asub Raadi- Kruusamäe linnaosas, mis pakub Teile võimalust olla eemal suuremast linnasaginast, kuid samas on kõik vajalik mõistlikult lähedal.

Korter on läbimõeldud planeeringuga. Tänu koridorisüsteemile paiknevad kõik toad eraldi ja läbikäidavaid tube ei ole, kõigi jaoks on privaatsus tagatud. Korterisse sisse astudes jäävad välisukse juurde eraldi paiknev wc ja vannituba. Teisel poole jäävad aga kaks magamistuba ja koridori lõppu avar osaliselt avatud köögi lahendusega elutuba. Korteri aknad avanevad kolmes suunas lastes korterisse paista nii hommiku- kui õhtupäikese.

Köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (gaasipliit, ahi ja külmkapp) jäävad korterisse.

Korter on heas seisukorras, et uuel omanikul on võimalik sisse kolida ja värskendada oma maitse järgi. Korter on renoveeritud ja selle käigus on seinad sirgeks aetud, põrandatel paigaldatud naturaalne parkett, vahetatud uksed.

80 l elektriboiler annab kogu korteri sooja vee.

Kortermajas on tegus ühistu, kelle haldamisel on tehtud olulisemad renoveerimistööd. Vahetatud on vee- ja kanalisatsioonitrassid. Suurema turvalisuse tagamiseks on paigaldatud uued fonolukusüsteemid ja välisuksed.

Samuti on uuendatud kortermaja küttesüsteem, paigaldatud on uued küttetorud ja radiaatorid. Soojustatud on otsaseinad ja eendid. Majale on paigaldatud pakettaknad.

Korteri juurde kuulub keldris asuv panipaik, kuid ka korteri siseselt on lahendatud asjade hoiustamine võimalikult mugavalt kolme mahuka garderoobikapiga ( mõlemas magamistoas ja koridoris).

Kommunaalid on talvel olnud ca 150 eurot ja suvel 60 eurot.

Tänu oma asukohale on korter mugav nii autoga, ühistranspordiga kui ka jalgsi liiklejale.

Miks mitte teha mõnel päeval üks ca pooletunnine jalutuskäik ja oletegi jõudnud Tartu kesklinna. Samas on ka ühistranspordi ühendus linna keskusega väga hea, buss nr 4 käib iga 10 minuti järel ja sõit kestab ca 11 minutit.

Parkimine on lahendatud tasuta parkimisega kortermaja kinnistule rajatud kõvakattega parklas.

Lähedal kauplused, koolid, lasteaed Sirel ca 60 m. Spordi harrastajatele Ülikooli spordihoone ning staadion, ning Emajõe kaldal olevad terviserajad ning Raadi park.

Kui leiate, et antud korter võiks olla just Teie uueks koduks, siis võtke julgelt ühendust!
merle_friis
Merle Kuhhi
juhatuse liige / koostööpartner
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene