pühapäev, 5. veebruar 2023
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Karlova Kalevi
Tubade arv:3
Üldpind:80.5 m2
Korruseid:2
Korrus:2
Ehitatud:1930
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 177000 €
» puitmaja » keskküte » ahiküte » dushinurk » elektripliit » parkett » majas ühistu » köögimööbel » elektriboiler » külma vee mõõtur » WC ja vannituba koos » bussipeatusest 50 m » koolist 520 m » lasteaiast 580 m » toad eraldi
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Kehtiva ekspertiishinnanguga ülihea pakkumine!


Kokkuhoidev kogukond, ajaloolised puithooned koos haljastatud tagaaedadega ja rahulik elukeskkond on põhjuseks, miks väga paljud pered on valinud endale koduks Karlova linnaosa.
Juba traditsiooniks kujunenud iga aastane kodukohvikute päev, erinevad kultuurisündmused, Karlova Selts ja Karlova kogukonnas olevad inimesed on loonud Karlova vaimu, millest võid osas saada ka Sina.

Siin on Sinu uue kodu pakkumine, suurepärane kolmetoaline korter läbi kahe korruse.

Olemas hetkel kehtiv eksperthinnang.

Korteris on kokku eluruumipinda 80.5 m2, kuid pind suureneks lisaks veel 10.3 m2 hetkel väljaehitamata vintskapi arvelt, kokku 90,8 m2. Ümberehituste kohta on väljastatud ehitusteatis 181120120348.

Korter on heas seisukorras , remonti on teostatud jooksvalt. Uuendatud on korteri elektrijuhtmestikku ja torustikku. Põrandaid katab laminaat – ja naturaalparkett. Paigaldatud 2- kordsed plastikraamidel klaaspakett aknad. Siseviimistluses on kasutatud sanitaarruumides keraamilist plaati, eluruumides tapeeti ja katusekorrusel laudist. Korralik puidust välisuks ja puidust siseuksed. Korteri soe vesi saadakse 100 l elektriboileriga.

Antud korteri eeliseks on avarad toad ja suurepärane planeering. Planeeringult on korter läbi kahe korruse. Aknad paiknevad kolmes suunas võimaldades paista korterisse hommiku- kui õhtupäikesel. Korteri välisuksest sisse astudes on kohe esik ja edasi koridor, tänu millele ei ole toad läbikäidavad. Põhikorrusel paikneb korteri üks magamistubades, mille aknad paiknevad vaatega sisehoovi, eemal tänavamürast. Lisaks jääb põhikorrusele veel kaasaegse köögimööbliga eraldi paiknev köök ja avar wcvannituba. Korteris keskmeks on aga elutuba, kust viib trepp suurte katusekorrusel olevasse tuppa.

Küte on lahendatud kombineeritud küttesüsteemi näol. Terve kortermaja on hiljuti ühinenud kaugküttetrassiga ja sellest tingituna on korterisse paigaldatud uued reguleeritavad radiaatorid. Samuti on korteris ahi, mis annab omanikele võimaluse optimeerida küttekulusid ja reguleerida kütteperioodi algust ise. Samas praksuv elav tuli loob sooja kodutunde talveõhtutel. Lisaks on paigaldatud kaks õhksoojuspumpa, mida saab vajadusel kasutada. Vannitoas on on paigaldatud elektripõrandaküte.

Kokku on majas 7 korterit ja seal tegutseb aktiivne ühistu, Kortermaja on heas seisukorras fassaad on soojustatud ja korrastatud ca 10 aastat tagasi. Samuti on teostatud katusekatte vahetus, paigaldatud plekk-katus. Lisaks on restaureeritud hoone sokkel ja välisilme.
Kortermaja ei asu Karlova miljööväärtuslikus piirkonnas.

Välja kujunenud korra alusel on antud korteri omanike kasutada kaks kuuriboksi.
Parkimine tänaval.

Väga hea infrastruktuur. Lähim toidukauplus Selver asub ca 600 m kaugusel. Pere pisemate jaoks on ühe kilomeetri raadiuses kokku viis lasteaeda, millest lähim Piilupesa ca 700 m. Forselius Kool jääb 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel.
Lähim bussipeatus Saekoja ca 50 m, millest buss number 6 väljub kesklinna iga 15 minuti järel.

Sinu hubane kodu ja Karlova kogukonna vaim ootab, võta vaid ühendust.

Lähim lasteaed
580 m Eralasteaed Rüblik
640 m Meie Mängurühm
770 m Tartu Lasteaed Piilupesa
790 m Tartu Lasteaed Helika
880 m Tartu Lasteaed Ristikhein
920 m Tartu Karlova Lasteaed


Lähim kool
520 m Tartu Forseliuse Kool
670 m Kõrgem Kunstikool Pallas
880 m Tartu Karlova Kool
1.1 km Tartu Erakool
1.3 km Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused
1.4 km Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
1.5 km Tartu Mart Reiniku Kool

Lähim peatus
50 m Saekoja
70 m Sõbra
110 m Raua
180 m Vaba
240 m Purde
290 m Tehase
310 m Kuu
310 m Tähe Erakliinik
330 m Tarmeko
merle_friis
Merle Kuhhi
juhatuse liige / koostööpartner
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene