pühapäev, 5. veebruar 2023
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Tartu Vaksali Vaksali tn 29
Tubade arv:2
Üldpind:58.3 m2
Korruseid:2
Korrus:1
Ehitatud:1902
Üldolukord:hästi säilinud
Omandivorm:korteriomand
Hind: 129000 €
» puitmaja » ahiküte » elektriküte » dushinurk » kelder » majas ühistu » köögimööbel » külmkapp » mööbli võimalus » WC ja vannituba koos » bussipeatusest 120 m » koolist 270 m » lasteaiast 480 m
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Hubane ahiküttega kodu ootab!

Olete oma kodu otsingul ja soovite, et Teie kodu oleks hubane ja ajaloolise väärtusega eriline paik.

Vaksali linnaosa iseloomustab rikkalikke puitdekooridega ja ajalooliste väärtustega hooned. Samuti haljastatud tagahoovid ja rahulik elukeskkond. Linnaosa kõige tuntumaks hooneks on vaksalihoone, mille ümber on kujunenud tänaseks paljude koduotsijate seas hinnatud elurajoon.

Meil on Teile pakkuda kahetoaline kodu 20. sajandi alguses ehitatud kortermajas. Kokku on majas 12 korterit ja ühistu ettevõtmisel on ca 10 aastat tagasi vahetatud katus ja selle käigus paigaldatud ka uued korstnad. Samuti on paar aastat tagasi korrastatud fassaad, maja soojustati, vahetati laudis ja osa palke ning uksed.

Hea planeeringuga kahetoaline korter asub kortermaja esimesel korrusel vaatega Vaksali tänavale ja sisehoovi. Välisuksest sisse astudes on esik, vannituba ja osaliselt avatud köök, elutuba ja magamistuba. See korter on just sobivaks koduks inimesel, kes hindab õhtupäikese ilu. Tegemist on nurga korteriga, kahes küljes paiknevad aknad avanevad põhja ja läänes suunas. Magamistoa aknad on küll suunaga tänavale, kuid kortermaja kaugus tänavast võimaldab rahuliku une.

Kõrged laed muudavad toad avaraks ja suured aknad võimaldavad korterisse paista loomuliku päikesevalguse. Korter on renoveeritud, kuid uus omanik peab arvestama, et korter vajab pisut värskendust, mis annab hea võimaluse valida endale just meeldivad värvitoonid. Hetkel on ssisekujunduses kasutatud seintel tapeeti, värvi ning köögis ja vannitoas keraamilist plaati. Korteris on puitpõrandad, põranda vahetuse käigus on soojustatud ka elutoapõrand. Vannitoas ja esikus keraamiline plaat ja mõlema ruumi põrandale on paigaldatud ka elektriline põrandaküte. Köögi põranda alla on ka väike kelder (3m2), kus on võimalik nt hoiustada juurvilju ja maitsvaid hoidiseid.

Küte on lahendatud kombineeritud küttesüsteemina, mis annab koduomanikule võimaluse optimeerida küttekulusid ja reguleerida kütteperioodi algust vastavalt oma vajadustele. Kolm aastat tagasi paigaldatud moodulahi on ühtlasi nii praktiline ja samas hubasuse tunde looja, sest elav praksuv tuli annab nii sooja ja mõnusa kodutunde talveõhtutel. Varasemalt on läinud kütteperioodi jooksul ca 8 rummi puid. Lisaks moodulahjule on soojusallikaks  veel kaks aastat tagasi paigaldatud õhksoojuspump. Kogu korteri soojavee anna 100 l boiler.

Kõikide majaelanike kasutada on ühine õueala ja osaline kelder. Lisaks on kõikidele koduomanike kasutada väljakujunenud kasutamise korra järgi parkimiskoht kinnistul ja puukuur.

Kommunaalid on on ca 190 eurot, sisaldades 2 eurotm2 remondifondi, millest hetkel makstakse juba teostaud fassaadi korrastamist.

Vaksali linnaosas on väga hea elukeskkond, Korter asub raudteejaamast 4-minutilise ja Tartu Ülikooli Kliinikumist ning kesklinnast ca 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Läheduses Tartu Ülikooli õppehooned. Lähedal ca 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel Veeriku Selver, spordiklubi Gym . Aparaaditehas erinevate söögikohtade ja poodidega. Lähim bussipeatus 120 m kaugusel ja ühendus kesklinnaga on väga hea. Kilomeetri raadiusesse jäävad erinevad lasteaiad (kokku 10) ja õppeasutused (10 tk).

Looduses viibimiseks on Vaksali park, kus on graniitskulptuur Karu ja pere pisemate jaoks mänguväljak. Samuti saab osa võtta juba traditsiooniks kujunenud kodukohvikute päevast ja erinevatest kultuurisündmustest.

Tunnete, et see kodu võib -olla just Teile, siis võtke ühendust.

Lähim peatus
120 m Vaksali
280 m Tartu
290 m Raudteejaam
350 m Kuperjanovi


Lähim kool
270 m Miina Härma Gümnaasium
570 m Tartu Rahvusvaheline Kool
730 m Tartu Mart Reiniku Kool
860 m Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
880 m Tartu Katoliku Hariduskeskus
880 m Tartu Jaan Poska Gümnaasium
910 m Tartu Herbert Masingu Kool
960 m Tartu Hiie Kool
1 km Tartu Kesklinna Kool
1 km Tartu Ülikool

Lähim lasteaed
480 m Tartu Lasteaed Naerumaa
480 m Tartu Väike Päike Lasteaed
500 m Tartu Maarjamõisa Lasteaed
570 m Tartu Rahvusvaheline Lasteaed
890 m Lasteaed Väike Pauline
930 m Tartu Lasteaed Rõõmumaa
980 m Tartu Lasteaed Rõõmupesa
1 km Tartu Lasteaed Meelespea
1 km Eralasteaed TERAKE
1.1 km Tartu Lasteaed Kannike
loore_friis
Loore Leppind
juhiabi / maakler / koostööpartner
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise