pühapäev, 5. veebruar 2023
etenru
Kinnisvara
KORTER
Tartumaa Rämsi küla Rämsi tee
Tubade arv:2
Üldpind:41 m2
Korruseid:2
Korrus:2
Üldolukord:uus
Omandivorm:korteriomand
Hind: 45000 €
» kivimaja » ahiküte » dushinurk » elektripliit » turvauks » parkett » kelder » majas ühistu » köögimööbel » külmkapp » pesumasin » mööbli võimalus » elektriboiler » külma vee mõõtur » 2-tariifne elektriarvesti » läbi maja projekt » toad läbikäidavad » WC ja vannituba koos » bussipeatusest 100 m » koolist 5000 m » lasteaiast 5000 m » kauplusest 100 m
Laenukalkulaator:
Tulemus:
Kirjuta maaklerile:
Lisainfo:
Hea asukohaga hubane korter rahulikus piirkonnas.Olete otsinud oma perele uut ja kaunist kodu linna lähedal?
Olete unistanud oma pesast majas, mis asuks linnakärast eemal, kus saaks nautida päikesepaistet ja rohelust.
Olete otsinud sobivat ja mugavat korterit?
Head asjad juhtuvad õigel ajal.
Siin on just Teile parim lahendus.
Teie uus kodu saab olema väga hea asukohaga, ainult 18 kilomeetri kaugusel Tartu linna piirist.
Mugav kahetoaline korter ootab Teid rahulikus ja turvalises Rämsi küla keskuses. Rämsi on koht kuhu jäädakse rõõmuga paikseks.
Avar korter asub hinnatud teisel korrusel. Korteril on suured aknad ja palju valgust. Tubade aknad on lõunapäikese poole. Korteris on avar elutuba, magamistuba ja köök. Korter on läbimaja planeeringuga. Teie õdusale kodule lisab väärtust praktiline köök, kus on perenaisel piisavalt ruumi tegutseda – köögis on moodne ja stiilne köögimööbel koos töötasapindade ja tehnikaga. Kvaliteetne külmkapp ja elektripliit garanteerivad töökindluse mitmeteks aastateks.
Kolm aastat tagasi on korter läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Vahetatud on korterisisene veetorustik ja elektrijuhtmestik.
Korteri viimistlemisel on kasutatud palju heledaid toone, mis muudab kodusolemise rõõmsaks ja hubaseks. Mõnusa sooja kodu tagab ka külmematel talvekuudel suur ahi, mis aitab ka küttekulud kontrolli all hoida. Paigaldatud on ka õhksoojuspump, mida saab vajadusel kasutada küttekehana ning kuumadel suvepäevadel jahutusena. Tubade põrandaid katab kvaliteetne laminaatparkett, wc-s ja vannitoas on põrandakatteks keraamilised plaadid. Köögi, vannitoa ja esiku laed on värvitud, tubadesse on paigaldatud pinglagi.
Korteril on paigaldatud 2-kordse pakettklaasiga PVC aknad, mis tagavad hea soojuspüsivuse ja helikindluse.
Korteriga käib kaasas ruumikas keldriboks kus hoida jalgratast, lapsevankrit või riiulitel moosipurke. Talvepuude hoidmiseks on mahukas kuur.
Kõiki majaga seonduvaid tegemisi ja toimetamisi koordineerib korteriühistu. Naabrite vahel on välja kujunenud väga ühtehoidev kogukond ja toimiv naabrivalve. Majal ei ole laenukohustust!

Selle maja eeliseks on väga hea asukoht. Väga lihtne ja mugav on kasutada ühistransporti. Bussipeatus on korterelamu vahetus läheduses. Kodupood asub ainult saja meetri kaugusel, kust võimalik enamik vajalikke tooteid soetada. Kui kodupoest jääb midagi saamata, siis Tartu, Ulila ja Puhja ei ole kaugel. Lähedal asub ka raamatukogu ja huvikeskus.
Lasteaed ja kool asuvad 5 km kaugusel Puhjas, kuhu viib ja toob vallakoolibuss.
Tartu piiril on Lõunakeskuse kaubanduskeskus ja erinevad ehituse ning tehnikaga tegelevad firmad ning kauplused, kuhu saab mugavalt ühistranspordiga või autoga.
Mõne kilomeetri kaugusel asub Keeri järv, mis on palju aastaid olnud kohalike inimeste seas populaarne suvitus- ja kalastuskoht. Ainult kolm kilomeetrit eemal on legendaarne Ulila suveaed, kus korraldatakse erinevaid vabaõhuüritusi.

See unistuste kodu on ainult ühe helistamise kaugusel.
Ära kõhkle, helista julgelt!
elmut_friis uus
Elmut Hint
maakler / koostööpartner
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene