Четверг, 11. Август 2022
etenru
merle_friis
Merle Kuhhi
Партнер
telefon: +372 529 5295
e-post: merle@friis.ee
keeled: eesti, inglise, soome, vene
Olen 1999. aastal loodud Friis Kinnisvara asutajaliige. Töötanud kinnisvaravaldkonnas alates samast aastast. Osutanud 22 aasta jooksul vahendusteenust 800 tehingule. Kõik tehingud on minu jaoks ühtmoodi tähtsad. Eriti meeldib tegeleda raskemate  tehingutega. Pooldan alati “võidan-võidad” meetodit. Vabal ajal meeldib lugeda
 
loore_friis
Loore Leppind
Партнер
telefon:+372 5691 6845
e-post: loore@friis.ee
keeled: eesti, inglise
Suurem huvi kinnisvara vastu tekkis mul mõni aasta tagasi, kui minu üks tuttav otsis endale uut kodu. Minu jaoks on kodu väga oluline. Mul on väga hea meel, et olen liitunud Friis Kinnisvara professionaalse meeskonnaga ja saan olla Teile abiks sobiva kodu leidmisel.Vabal ajal meeldib lugeda reisiraamatuid ja oma koduaias tegutseda.
elmut_friis uus
Elmut Hint
Партнер
telefon:+372 501 3732
e-post: elmut@friis.ee
keeled: eesti, vene
Olen Eesti kinnisvaramaailmas värske vahendaja. Kogemuste pagas maaklerina on mul esialgu veel väike, kuid võtan põnevusega vastu kõik väljakutsed, mida Eesti inimestel mulle pakkuda on. Olles töötanud 20 aastat autosõidu – ja mootorrattaõpetajana, võin väita, et olen hea inimestetundja, mis on maakleri töös väga oluline. Olen täpne, aus, hea suhtleja ning väga kohusetundlik ja koostöövalmis. Võin julgelt lubada, et minuga koostööd tehes ei pea pettuma. Annan oma töös endast maksimumi, et tagada kõikide osapoolte rahulolu. Vaba aega veedan kvaliteetselt oma lähedastega ja sõpradega. Samuti meeldib reisida nii maal kui vee peal- kas siis mootorratturina või kaptenina.
 
jorgen_friis
Jorgen Jukk
Партнер
telefon:+372 5648 8832
e-post: jorgen@friis.ee
keeled: eesti, inglise
Kinnisvara alal töötamine on andnud mulle võimaluse saada paremaks kui inimene, sest protsessi käigus saab aidata teisi inimesi, hoides nende aega kokku ja tehes nende elu lihtsamaks, mis on väga oluline. Varasem elukogemus on õpetanud mulle meeskonnatöö olulisust, kohusetundlikkust ja et võimatute olukordade lahendamine võib olla päris põnev. Kui leiate, et saan Teid kuidagi aidata, siis võtke julgelt ühendust.
elke_friis
Elke Reinhold
Партнер
telefon:+372 5883 8792
e-post: elke@friis.ee
keeled: eesti, inglise
Olen tegelenud klienditeenindusega üle 10 aasta ning naudin inimestega suhtlemist. Vajan väljakutseid ja põnevust, mis annab mulle “elus” tunde. Minu ümber on positiivne energia, olen rõõmsameelne, kohusetundlik ning järjepidev.  Armastan talve ja lumelauaga sõitmist, merd ja sukeldumist, metsa ja matkamist, muusikat ja tantsimist. Minu jaoks on puhkus see, kui saan olla aktiivne. Kinnisvara äris töötades peab​ki​ olema aktiivne, sellepärast mulle meeldib see töö. Iga päev on uus ja põnev. Kuna minu üheks hobiks on fotograafia ning kinnisvara müümisel on väga oluliseks osaks kinnisvarast tehtud pildid, siis on nauding töö ja hobi omavahel ühendada. Meeldib ka raamatuid lugeda ning ennast pidevalt täiendada.
portree pilt uus
Kristina Tamm
Партнер
telefon:+372 5822 2728
e-post: kristina@friis.ee
keeled: eesti, inglise
 Peale rohkem kui 10 aastat Dubais  ja Londonis elatud ja töötatud aastat tekkis soov koju tagasi pöörduda ja uusi väljakutseid otsida. Õppinud olen ärijuhtimist ja turundust kuid aastaid töötanud hoopis hospitality valdkonnas. Teenindussektorist töötamine on õpetanud empaatiat, kannatlikkust, väga head tiimitöö ja probleemilahendamise oskust. Samuti andnud suurepärase kogemuse klientidega suhtlemisel.Eestis tagasi olles võtsin plaaniks  teha kannapööre karjäärialaselt ning otsustasin ennast proovile panna kinnisvara valdkonnas.  Olen tänulik Friis Kinnisvara tiimile, kes mind lahkesti oma ridadesse vastu võtnud on. Maakleritöö paelus mind oma mitmekülgsusega, pole ühtki sarnast päeva ega tehingut. Töös pean oluliseks professionaalset ja usalduslikku suhtlust. Minu prioriteediks on parimate lahenduste leidmine oma klientidele ja koostööpartneritele.
 
kristo2021
Kristo Kotkas
Партнер/ IT и маркетинг
e-post: kristo@friis.ee
keeled: eesti, inglise